Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

montaż LPG w ASO - gdzie założyć?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • montaż LPG w ASO - gdzie założyć?

    witachu, poprzednim autem moim była Fabia 1.4MPI+LPG,auto od nowości miałem, instalację założyłem po przebiegu 35kkm, zrobiłem na LPG 80kkm i w zasadzie oprócz walającego się koła zapasowego po bagażniku, nisko siedzącego tyłu auta "-" specjalnie nie widziałem, to teraz jeżdżąc OII 1.9TDI jestem zadowolony z posiadania tego auta. Przebieg mam w tej chwili 118kkm i autko śmiga bezawaryjnie. Na co zmienię OII?? tego nie wiem ale pewnie jakiś ON to będzie. Z racji odcinków pokonywanych przeze mnie DPF'a się nie boję.

  • #2
    montaż LPG w ASO - gdzie założyć?

    Witam,
    jak wiadomo na jakość instalacji gazowej bardzo duży wpływ ma instalator (w tym przypadku będzie to ASO). W najbliższym czasie planuję zakup O II Tour 1.6 z LPG - odbiór za 4-6 miesięcy
    Forumowi dealerzy zaoferowali niezłe rabaty, więc teraz jest kwestia tego, gdzie najlepiej instalują gaz, podliczenia punktacji i zamówienia
    W związku z tym mam pytanie - które ASO polecacie do montażu (gdzie to robią najlepiej ) fabrycznej instalacji LPG

    W grę wchodzą:
    Interauto Kocmyrzowska
    Emida Kraków
    ASO z Wieliczki
    Interauto Zakopianka

    Czy przy zamówieniu "fabrycznej" instalacji można zamówić większy zbiornik (musi się zmieścić w miejscu na koło)?

    Komentarz


    • #3
      tasssman, nie wiem, w którym ASO zakładają najlepiej. Ale ja kupowałem przez forumowego dealera w InterAuto Kraków Kocmyrzowska. I mogę jedynie powiedzieć, że przez 16 kkm (odpukać) nie miałem żadnych problemów z instalacją LPG. Tak, że ze swojej strony mogę ich polecić.
      Zamieszczone przez tasssman
      Czy przy zamówieniu "fabrycznej" instalacji można zamówić większy zbiornik (musi się zmieścić w miejscu na koło)?
      Już nie pamiętam, ale chyba nie miałem takiej możliwości.

      Komentarz


      • #4
        u mnie montowali LPG w ASO Bączek w Tarnowie, prawie dwa i pol roku auto jezdzi bezawaryjnie.

        o Wieliczce, kiedys bylo w TVN Turbo , jak wypuscili kobiete po przegladzie bez oleju w silniku( juz nie pamietam, czy nie dokrecili korka, czy cos w tym rodaju, fakt ze kobieta zatarla silnik przed najblizszym skrzyzowaniem po wyjezdzie z serwisu, a serwis w sposob bezczelny wykpil sie)

        Komentarz


        • #5
          Dzięki za info - a czy w Emidzie ktoś zakładał gaz?

          Komentarz


          • #6
            Ja kupiłem w Emidzie nową i tam zakładali mi LPG we wrześniu 2008.

            Do dziś żadnych problemów z LPG i w ogóle z autem (poza alarmem bo był dokładany).

            Zrobiłem niedużo bo 30 tyś km ale jak na razie chodzi wszystko OK.

            Jak zamawiałem auto to też miałem duże obawy i dopytywałem się sprzedawcy kto to robi i czy nie ma problemów. Wtedy mi mówił, że od gazu jest jeden koleś który przychodzi w odpowiednich godzinach i tylko on się zajmuje LPG. Faktycznie jak się umawiam na przegląd to zawsze mówię, że też przegląd LPG i kilka razy musiałem zmieniać godziny bo tego gościa nie było.

            Jak masz pytania to pisz.
            Skoda Octavia Tour MORE 1.6 TWIN POWER
            Yamaha FZ6 s2 Fazer ABS

            Komentarz


            • #7
              tasssman, moja miała w 2008 roku zakładaną instalkę na Zakopiańskiej. Były dwie regulacje, poza tym ok. Na przeglądy jeżdżę gdzie indziej, bo zdzierają okrutnie w tym serwisie. Tak poza tematem to polecam gazownika na Płaszowskiej 22. Pełen serwis po 30 tys km za niecałe 90 zeta z materiałem(filtry gazu).

              [ Dodano: Sob 30 Lip, 11 19:23 ]
              Co do zbiornika, to ja mam 42 litrowy i spokojnie mik wystarcza. W trasie nawet 500 km jest do osiągnięcia. Po mieście 420-440 km.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X